[ATR] Aktualności

Hatz - Ciche i kompaktowe silniki serii H

Data publikacji:

Firma Hatz zaprezentowała modułową osłonę Silent Pack dla silników serii H (3H50TI, 3H50TIC, 3H50TICD, 4H50TI, 4H50TIC, 4H50TICD). Nowe rozwiązanie redukuje emisję hałasu, zapewnia optymalną ochronę i wymaga minimalnej przestrzeni montażowej.

Silent Pack został zaprojektowany na nowo od podstaw i oferuje znaczące korzyści zarówno dla producentów maszyn, jak i dystrybutorów. W trakcie prac konstrukcyjnych wymiary zostały zmniejszone w porównaniu do wcześniejszej osłony o ponad 10%. Niewielka masa poniżej 100 kg wspiera w szczególności producentów, którzy muszą utrzymywać jak najmniejszy ciężar swoich maszyn. W wersji dla modeli trzycylindrowych TI oraz TIC osłona waży tylko 91 kg, w największej wersji dla Hatz 4H50TICD - 98 kg.
Nowy modułowy pakiet oparty jest na silnikach Open Power Unit (OPU), dlatego może być zamawiany jako kompletny i gotowy do montażu wariant fabryczny. Natomiast wprowadzone rozwiązanie „plug and play” łączy tłumienie hałasu na poziomie ponad 60% z ochroną przed dotykiem, deszczem, brudem lub wandalizmem. Ponadto właz serwisowy można łatwo odsunąć, co zapewnia swobodny dostęp do części obsługowej i powierzchni górnej. W ten sposób osiągalne są wszystkie ważne punkty konserwacyjne, jak filtry oleju, prętowy wskaźnik poziomu oleju, wlewy oleju czy główny filtr paliwa. Silent Pack może być także używany do modernizacji istniejących już maszyn.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.