[ATR] Aktualności PomotMetaltechExpom

Grupa Agro 7 - Taniej nie będzie

Data publikacji:

Tradycyjnie w ostatnich tygodniach roku organizowane jest spotkanie Grupy Agro 7 i jej dilerów. Tym razem gospodarzem mikołajkowej Gali był warszawski hotel Mercure.

Jak zawsze była to doskonała okazja na podsumowanie roku oraz wręczenie nagród najlepszym dilerom poszczególnych producentów wchodzących w skład grupy Agro 7, tworzonej przez spółki: Expom, Metaltech, POM Augustów i Pomot. Zwyczajowo już prowadzącym galę był Leszek Weremczuk, dyrektor ds. marketingu i handlu w firmie Expom, zaś swoje wystąpienia szefowie przedsiębiorstw: Marek Wietrzyk (Expom), Ireneusz Ciepielewski (Metaltech), Czesław Ostaszewski (POM Augustów) i Leszek Siatka (Pomot).
W tym roku jednym z najczęściej poruszanych wątków były nadchodzące podwyżki cen maszyn rolniczych wynikające ze wzrostów cen energii elektrycznej, cen komponentów i surowców czy w końcu wzrostu kosztów pracy (problemy z pozyskaniem wykwalifikowanych pracowników). Podwyżki cen maszyn mają się kształtować na poziomie nawet 6%, ale konkretne wartości będą znane po uzyskaniu informacji od dostawców komponentów i surowców.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.