Aktualności

Grene - Traktory górą

Data publikacji:

W jaki sposób umilić rolnikom wolny czas, o który jakże ciężko w czasie żniw? Można ich zaprosić chociażby na widowiskowy Puchar Polski w Wyścigach Traktorów, który zagościł na stałe w Wielowsi koło Pakości (woj. kujawsko-pomorskie). Dzięki wsparciu sieci sklepów rolniczo-technicznych Grene - sponsora tytularnego - impreza, która odbyła się 26 sierpnia, po raz kolejny zakończyła się sukcesem.

Jedyne w swoim rodzaju wyścigi organizowane pod hasłem „Grene Race” co roku przyciągają na pola Wielowsi tłumy widzów - w tej edycji wzięło udział ponad 20 tys. osób z całego kraju. Zawody rozegrano w 2 konkurencjach: na ¼ mili i w slalomie równoległym. W tym roku zostało przygotowanych 6 kategorii wyścigów: traktory retro, do 80 KM, powyżej 80 KM, Ursus C-330, Ursus C-45 oraz „Kobiety na traktory” (w tej konkurencji wzięło udział 10 uczestniczek).
W strefie ekspozycyjnej pojawił się sklep Grene oraz 40 wystawców asortymentu branży rolniczo-technicznej.

GA

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.