[ATR] Technika

Granit - Szybka pomoc przy uszkodzonej oponie

Data publikacji:

To może stać się bardzo szybko. Wystarczy chwila nieuwagi podczas uprawy roli, by w oponę wbił się – jak w naszym przypadku – zardzewiały kawałek metalu z pala ogrodzenia past­wiska. Poniżej proste rozwiązanie - prezentowane na łamach magazynu „eilbote” - w zakresie naprawy wraz z przedstawieniem, poszczególnych czynności.

W oczach wielu rolników i przedsiębiorców usługowych przebita opona oznacza jednocześnie pracochłonne prace montażowe, przejazd tam i z powrotem do warsztatu specjalizującego się w naprawie i wymianie opon oraz koszty przestoju i naprawy - wyjaśnia Andreas Schöttler, który jest odpowiedzialny jako menedżer ds. produktów za wyposażenie warsztatowe w firmie Granit. – Wielu nie wie o tym, że często uszkodzone opony można naprawić w łatwy oraz niedrogi. . .

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 10/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.