[ATR] Technika

Göweil - Inna niż wszystkie prasa G-1 F125

Data publikacji:

Miejsce wśród najbardziej oryginalnych maszyn do formowania balotów cylindrycznych należy się bez wątpienia prasie zwijającej G-1 F125 austriackiej firmy Göweil. Ta profesjonalna prasa wyróżnia się nie tylko mocną konstrukcją i solidnym wykonaniem, lecz także innowacyjnymi rozwiązaniami i nowym podejściem do technologii, zwłaszcza w zakresie pobierania materiału i końcowego wiązania.

Znana głównie z maszyn do owijania bel, ale także stacjonarnych zestawów LT Master, doskonale sprawdzających się w prasowaniu i foliowaniu wysłodków buraczanych, sieczki z kukurydzy czy lucerny, a nawet odpadów z tworzyw sztucznych, rodzinna firma spod Linzu postanowiła przed kilkoma laty skonstruować również własną maszynę do formowania balotów z sianokiszonki. W rezultacie powstała wyjątkowa prasa G-1 F125, formująca bele w standardowych rozmiarach (1,2x1,25 m), lecz przy wykorzystaniu niestandardowej techniki.

Górny przepływ

Wahadłowo centralnie zawieszony podbieracz o szerokości 2,2 m, kopiujący teren w zakresie 150 mm (z obu stron), ma osłony między sprężystymi palcami wykonane z elastycznego,. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 08/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.