[ATR] Technika

GKN Walterscheid - Siła wszechstronności

Data publikacji:

Ładowarki teleskopowe, coraz chętniej wykorzystywane w gospodarstwach jako wielofunkcyjne maszyny do wszystkiego, za sprawą firmy Walterscheid mogą jeszcze zyskać na wszechstronności. Renomowany producent zaprezentował bowiem nowe ciągnikowe zaczepy typu pick-up, modułowe ramy zaczepowe oraz trójpunktowe układy zawieszenia narzędzi, dedykowane do montażu właśnie na ładowarkach.

W przypadku modułowych ram zaczepowych zapożyczono dobrze znaną i sprawdzoną technologię ciągnikową, z zastosowaniem identycznych elementów spełniających kryteria określone dla ciągników rolniczych i leśnych. Z kolei zaczep pick-up hitch charakteryzuje się całkowicie nową konstrukcją zaprojektowaną przez firmę Walterscheid, a jego modułowa koncepcja umożliwia prostą adaptację do pojazdów.

Prawie jak ciągnik

Największe możliwości oferuje ładowarkom teleskopowym bez wątpienia trójpunktowy układ zawieszenia z podnośnikiem hydraulicznym i zintegrowaną ramą zaczepową. Opracowywana przez firmę Walterscheid. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 16/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.