Technika

Geringhoff - Oryginalne Mais Star Horizon

Data publikacji:

Firma Geringhoff znana jest przede wszystkim z szerokiej gamy przystawek do zbioru kukurydzy. W tej bogatej ofercie uwagę zwracają przede wszystkim oryginalne hedery Mais Star Horizon.

Niemiecki producent buduje przystawki sztywne i składane z serii Mais Star Horizon, od 4 do 12 rzędów (masa od ok. 1,5 do ok. 4,7 t), wyposażone w solidną bezobsługową przekładnię napędową w kąpieli olejowej, schowaną w aluminiowej obudowie, zastępującą napędy łańcuchowe czy też pasowe, co z jednej strony spowodowało „odchudzenie” hederów, a z drugiej - zwiększyło ich niezawodność (dłuższy okres eksploatacji). Zmniejszenie masy to także zasługa lekkiej, mocnej ramy oraz zoptymalizowanego kształtu dziobów i wykorzystaniu do ich budowy tworzywa sztucznego. Wszystkie sekcje mają automatycznie napinane łańcuchy wciągające z systemem szybkiej wymiany.

Łodygi dobrze rozdrobnione

Oczywiście „sercem” przystawek są klasyczne wałki wciągające, wyposażone w wymienne, utwardzane noże i z przesuniętym do przodu dziobem, a także ze zintegrowanym rozdrabniaczem wirnikowym z dwoma nożami. Zaletą tego rozwiązania jest dokładne rozdrobnienie i rozwłóknienie łodyg. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 14/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.