[ATR] Aktualności Promodis

Gdy liczy się każda złotówka

Data publikacji:
Gdy liczy się każda złotówka

W dzisiejszych realiach szczególnego znaczenia nabiera ekonomia produkcji rolnej. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę jeden z organizatorów wiosennego Demo Tour, czyli Promodis, która przygotowała bogatą ekspozycję targów podczas marcowego Agrotechu. W ofercie tej spółdzielni dilerów znajduje się pełen wachlarz maszyn, w tym m.in. marki Mzuri, Ecorobotix, Ferrari czy Broch ale też części zamienne czy smary i oleje. 

Firma ma w swojej ofercie również marki własne, produkowane specjalnie na rynek polski, prezentowane podczas okazałego stoiska podczas marcowych targów Agrotech.

– Mamy trzy marki własne: Cargo, Promagro i Diadem. To, co je łączy, to wysoka jakość. Pomagamy naszym dostawcom w planowaniu i zakupie surowców oraz z wyprzedzeniem kupujemy w dużej ilości ich produkty. To pozwala im zejść z ceny, nie obniżając jakości tych produktów, a wręcz ją podwyższając. Dzięki temu rolnik dostaje naprawdę świetny produkt, markę, design i funkcjonalność w bardzo korzystnej dla niego cenie

– podkreśla Krzysztof Kinstler, dyrektor handlowy Promodis.

O marce Cargo już wspominaliśmy w jednym z tegorocznych wydań, przyjrzyjmy się zatem pozostałym brandom. Promagro to zbiorniki do magazynowania ON i AdBlue. Dostawcą jest Kingspan, który produkuje je w specjalnej technologii rotomouldingu (odlewanie rotacyjne), dzięki czemu są one dużo trwalsze. To zbiorniki dwupłaszczowe, z wysokiej jakości nowoczesnymi rozwiązaniami, jak np. pompy i liczniki Piusi. Z kolei oferta Diadem obejmuje m.in. charakteryzujące się wysoką jakością oraz przystępną ceną siatki, folie, sznurki, akumulatory, preparaty chemiczne, oleje i smary, spawarki, elektrody, tarcze do cięcia oraz różnego rodzaju lampy robocze i ostrzegawcze. 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.