[ATR] Nowości ATGopony rolnicze

Galaxy poszerza ofertę opon do jazdy po trawniku i darni - Garden Pro

Data publikacji:

Opony radialne o różnorodnych zastosowaniach z serii Galaxy Garden Pro szczycące się czołową pozycją na rynku opon do prac na trawnikach i darni są teraz dostępne w pięciu nowych rozmiarach.

W ten sposób w pełni pokrywają zapotrzebowanie na rynku małych i średnich ciągników użytkowych do upraw specjalnych, sadów, winnic, ogrodów i kształtowania krajobrazu. Dzięki sprawdzonej konstrukcji R3+ znacznie głębszy bieżnik zapewnia niezawodną przyczepność. Jednocześnie w największym możliwym stopniu zapobiega on ugniataniu gleby i uszkadzaniu upraw czy roślin. Stosunek bieżnika do powierzchni pustej na poziomie 49:51 zapewnia skuteczne samoczynne czyszczenie. Dzięki długiemu okresowi eksploatacji i korzystnej cenie te opony radialne o wielu różnorodnych zastosowaniach cechuje bardzo niski całkowity koszt użytkowania.

Pięć nowych rozmiarów

Seria wzbogacona o nowe rozmiary – 480/70R30, 380/70R20, 260/70R18, 480/70R28 i 340/85R28 – oferuje teraz łącznie 23 rozmiary do felg o średnicy od 12 do 30 cali. Tym samym opony Galaxy Garden Pro pokrywają zapotrzebowanie na osie przednie i tylne całego segmentu małych i średnich ciągników użytkowych oraz ciągników o wąskim rozstawie kół. W połączeniu z unikalną konstrukcją i głębokością bieżnika opona R3+ gwarantuje znacznie lepszą trakcję niż opony R3, jednocześnie minimalizując wpływ na glebę i uprawy. Tę „delikatność” dodatkowo pomagają zapewnić zaokrąglone, otwarte barki opony. Zoptymalizowaną powierzchnię kontaktu z podłożem opona zawdzięcza dużej liczbie klocków bieżnika, ich ułożeniu pod ostrym kątem względem linii środkowej oraz gładkim, otwartym kanałom bieżnika. Razem właściwości te oferują solidną i niezawodną przyczepność, doskonałe właściwości samoczyszczące i długi okres eksploatacji. Stworzone z myślą o szerokiej gamie zastosowań Dzięki wysokiej trakcji, ochronie gleby i upraw, komfortowi jazdy, skutecznemu samoczyszczeniu i możliwości długiej eksploatacji model Galaxy Garden Pro to prawdziwy „profesjonalista”. Zakres potencjalnych zastosowań wykracza poza tereny zielone, sady i winnice: opona została również zaprojektowana do jazdy po twardych nawierzchniach, takich jak główne drogi przelotowe, w celu dojazdu do miejsc pracy i transportu zebranych produktów rolnych lub materiału, co zapewnia jej prawdziwą uniwersalność.

„Kultowe opony Galaxy Garden Pro są dostępne w cenie, która gwarantuje im niski całkowity koszt użytkowania przez cały okres eksploatacji. Unikalna konstrukcja bieżnika zapewnia im maksymalną wszechstronność, dzięki której mogą one zastąpić opony klasy R1, R3 czy R4 w większości zastosowań. Z wielką radością oferujemy to kompleksowe, najlepsze w swojej klasie rozwiązanie dla branży upraw specjalnych, pielęgnacji terenów zielonych i ogrodnictwa” – mówi Angelo Noronha, prezes Alliance Tire Group na obszarze EMEA.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.