Technika

Frisma dla hodowców i plantatorów

Data publikacji:

Specjalizujące się w usługach w zakresie obróbki metali oraz w produkcji konstrukcji stalowych hal, przechowalni czy budynków inwentarskich, przedsiębiorstwo Frisma z Kościelnej Wsi koło Włocławka z czasem uzupełniło ofertę o maszyny dla plantatorów warzyw i hodowców bydła. Plantatorów mogą zainteresować niszczarka naci i piła ogławiająca, natomiast hodowców - obsypnik pryzm czy podgarniacz paszy.

Podgarniacz pozwala wyeliminować czaso- i pracochłonne ręczne podsuwanie paszy w korytarzu paszowym. Urządzenie dostępne jest w wersji do zawieszania na tylnym TUZ ciągnika lub na karetce ładowarki kołowej. Do ramy zawieszenia przymocowane jest odchylane hydraulicznie ramię, na końcu którego znajduje się swobodnie obracająca się pięcioramienna piasta do zamocowania opony, stanowiącej element podgarniający (opona nie jest w wyposażeniu). Urządzenie wymaga lekkiego ciągnika z pompą o wydajności 20 l/min i podgarnia paszę z prędkością do 12 km/h.

Obsypnik pryzm

Nie tylko hodowcom pracę ułatwi obsypnik do mechanicznego przysypywania ziemią pryzm z kiszonką, ale także kopców przechowalniczych. Ta zawieszana na TUZ i napędzana od WOM (maks. 540 obr./min, ciągnik min. 25 kW) maszyna bez trudu obsypuje pryzmy. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 16/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.