[ATR] Aktualności Fricke Maszyny Rolnicze

Fricke Maszyny Rolnicze rozpoczyna współpracę z firmą Kramer

Data publikacji:

Od 1 marca br. firma Fricke Maszyny Rolnicze oferuje maszyny firmy Kramer-Werke. Fricke Maszyny Rolnicze przejmuje sprzedaż 29 modeli ładowarek Kramer do zastosowania w branży rolniczej, będzie posiadał w ofercie oryginalne części zamienne i zajmie się obsługą serwisową.

– Cieszymy się z możliwości oferowania naszym klientom w branży rolniczej i komunalnej innowacyjnych ładowarek kołowych, ładowarek kołowych teleskopowych i ładowarek teleskopowych – mówi Marek Jasiel, prezes Fricke Maszyny Rolnicze.Postrzegamy to jako duże wzbogacenie naszej oferty produktów. Dystrybuujemy wyłącznie technologię rolniczą wysokiej jakości znanych producentów, dlatego produkty firmy Kramer cechujące się znakomitą jakością i dużą trwałością idealnie wpisują się w naszą ofertę. Bliskość klienta i dostosowanie naszych usług dokładnie do jego potrzeb to dla nas ważna sprawa od początku istnienia firmy. Dzięki szerokiej ofercie produktów i różnorodnym możliwościom zastosowania maszyn marki Kramer możemy idealnie obsłużyć wszystkie potrzeby

– kontynuuje Marek Jasiel.

Przykładowo firma Kramer ze swoim modelem KL25.5e posiada w ofercie całkowicie elektrycznie napędzaną ładowarkę kołową o wysokości podnoszenia do 3,3 m. Nadaje się ona optymalnie do pracy w pomieszczeniach takich jak stajnie, ponieważ działa całkowicie bez emisji spalin i hałasu. Przy tym maszyna nie odbiega pod względem parametrów wydajności, jak ciężar wywracający 2500 kg, od zasilanego silnikiem wysokoprężnym modelu KL25.5 marki Kramer.

Poza trzynastoma konwencjonalnymi modelami ładowarek kołowych w klasie ciężaru wywracającego 1,2 - 7 t asortyment maszyn marki Kramer obejmuje również cztery ładowarki kołowe teleskopowe. Dzięki większej wysokości podnoszenia zapewniają swoim klientom większe spektrum zastosowania. Z aktualnie największym przedstawicielem tej grupy produktów, modelem Kramer KL55.8T, można osiągnąć przykładowo wysokość podnoszenia powyżej 5,4 m.

Poza sprawdzoną kompaktową ładowarką teleskopową KT276 firma Kramer oferuje dziesięć większych modeli o wysokościach podnoszenia do 9 m. Udźwig maksymalny tych maszyn zawiera się w przedziale od 2,7 do 5,5 t.

– Jedenaście modeli ładowarek teleskopowych będzie od teraz dystrybuowanych wraz z naszym asortymentem ładowarek kołowych i ładowarek kołowych teleskopowych przez firmę Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.. Cieszymy się bardzo z możliwości pozyskania tak znanego i bardzo dobrze pozycjonowanego partnera handlowego i serwisowego jakim jest firma Fricke. Bardzo ważny jest dla nas również rozwój naszego nowego partnera – firmy Fricke – czego efektem jest jej obecność również na Podlasiu. Dzięki temu klienci również z tego obszaru będą mogli skorzystać z naszej bogatej oferty

– wyjaśnia Paweł Łączny, przedstawiciel firmy Kramer na rynku polskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.