Aktualności

Fricke Maszyny Rolnicze - Frontem do klienta

Data publikacji:

Gdy firma handlowa rozszerza obszar działania szczególnie dużą uwagę przywiązuje do jak najlepszego zaprezentowania się swoim nowym klientom z jak najlepszej strony. Tak jak w przypadku firmy Fricke Maszyny Rolnicze, która dołożyła wszelkich starań, aby odbywające się 27 kwietnia w Nowej Wsi koło Pasłęka Dni Otwarte, stanowiło na tym terenie nowe otwarcie dla marki John Deere.

Od początku kwietnia br. Fricke Maszyny Rolnicze jest autoryzowanym dilerem John Deer`a na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego, przejmując obszar działania firmy Agroserwis Pasłęk. I to właśnie siedziba główna tego przedsiębiorstwa w Nowej Wsi była miejscem Dni Otwartych, podczas których ponad 100 osób mogło zapoznać się zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej, z ofertą większości dostawców firmy z Mrągowa. Rzecz jasna tego dnia królowała marka John Deere - zaprezentowano m.in. tegoroczne nowości, a więc lekki i zwrotny, 90-konny ciągnik 5090R oraz stałokomorową prasę zwijającą F441M.
Goście firmy Fricke Maszyny Rolnicze mogli nie tylko przetestować maszyny, ale również wziąć udział w konkursach, w których do wygrania były cenne nagrody, takie jak kosiarka pchana marki John Deere czy bony rabatowe na zakup części.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.