[ATR] Technika JCB

F.M.U Martin - Fastraki z drugiej ręki

Data publikacji:
fastraki

Ciągniki Fastrac firmy JCB to specyficzny rodzaj maszyny pociągowej, wyróżniającej się wszechstronnością i wyjątkowo dużą prędkością jazdy sięgającą 70 km/h. Ze względu na te i inne zalety ciągniki Fastrac znajdują nabywców nie tylko w rolnictwie, lecz także w innych branżach, w tym w budownictwie, a ich rynek wtórny jest bardzo rozwojowy. Działa na nim również firma Martin z Łochowa na Mazowszu, która wyspecjalizowała się w sprzedaży i obsłudze właśnie tych brytyjskich maszyn.

Obecnie Martin zajmuje się praktycznie wyłącznie ciągnikami JCB. – Firma powstała w 2000 roku i początkowo sprowadzała różne maszyny, ale od ponad 10 lat ściągamy tylko Fastrac’ki i wyspecjalizowaliśmy się w ich obsłudze na tyle, że mamy pełne zaplecze techniczne, w tym własny dział serwisowy i dział części – mówi Mariusz Krysik, właściciel firmy.

Mocni na rynku

Co prawda rynek JCB Fastrac jest w Polsce niezbyt duży, raczej niszowy, ale na pewno obiecujący, co potwierdzają dobre wyniki sprzedaży i bogata oferta firmy Martin. – Naszych maszyn jest w ogłoszeniach w internecie sporo. Szacuję, że tak około 90% rynku używanych „Fastraków” to jest nasza oferta. W tej chwili mamy. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 19/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.