Nowości

Flagowe ciągniki Arbos w sprzedaży od Agritechnica

Data publikacji:

To nie jest pierwsza wycieczka ciągnika z serii 7000 na Agritechnica, ale po raz pierwszy trzy-modelowa seria trafiła do cenników, a produkcja planowana jest na początek przyszłego roku.

Zaprezentowany jako prototyp napędzany silnikiem Deutz na targach Agritechnica 2015 oraz w formie przedprodukcyjnej na wielu dużych wystawach w Europie, flagowa seria jest wreszcie gotowa zająć swoje miejsce wraz z serią 110-130 KM.

Moc do komercyjnych wersji trzech sześciocylindrowych ciągników serii 7000; 7220 (220 KM), 7240 (240 KM) i 7260 (260KM), pochodzi z 6,8-litrowego silnika FPT Stage V.

Główne cechy to opracowana trzypoziomowa, pięciostopniowa skrzynia powershift (60Fx15R) Advanced+, oraz pneumatycznie zawieszony fotel, który jest częścią standardowej specyfikacji kabiny Hi-Vision Maxi.

Wspierana przez chińską Grupę Foton Lovol, Arbos Group, która jest właścicielem dwóch znanych włoskich marek MaterMacc i Goldoni, uważa, że z 2011 roku stała się kluczowym graczem na arenie międzynarodowej.

Firma z siedzibą w Migliarina di Carpi w pobliżu Modeny, z dwoma zakładami produkcyjnymi i ponad 400 pracownikami, jak dotąd szacuje, że sprzedała ponad 5000 ciągników i maszyn w 64 krajach na całym świecie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.