Nowości

Fimaks/Zanila - Podwórzowe z Turcji

Data publikacji:

Białostocka firma Zanila sukcesywnie wprowadza na rynek polski technikę rolniczą rodem z Turcji. Kolejną marką w jej ofercie jest Fimaks, znana z produkcji ładowarek przegubowych i teleskopowych, wozów paszowych, rozrzutników obornika czy sieczkarni do kukurydzy.

  Jeśli chodzi o ładowarki podwórzowe, największym modelem jest FMLS 60 o masie roboczej 3,8 t, zasilany czterocylindrowym silnikiem Perkinsa o mocy 44 kW/60 KM, który może się poruszać z prędkością 20 km/h. Ładowarka oferuje maksymalny udźwig 1400 kg i udźwig na maksymalnej wysokości podnoszenia (2,8 m) 1300 kg. Kompaktowe wymiary (5x1,57x2,35 m - długość z łyżką x szerokość x wysokość) zapewniają łatwe poruszanie się nawet w wąskich alejkach, a hydrostatyczny napęd na wszystkie koła gwarantuje przeniesienie pełnej mocy w całym zakresie obrotów silnika. Model FMLS 60, podobnie jak inne ładowarki Fimaks można wyposażyć w dowolny osprzęt: łyżki, krokodyle, chwytaki, spychacze czy zamiatarki, który można zmieniać w ciągu kilku sekund, dzięki szybkozłączu hydraulicznemu.
  Założona w 1975 r. firma Fimaks z siedzibą w Karacabey koło Bursy to liczący się producent maszyn rolniczych w Turcji, który w dużej mierze skoncentrowany jest na obsłudze rynków zewnętrznych - prawie połowa produkowanych maszyn trafia na eksport. Producent może pochwalić się dobrze wyposażonych zakładem produkcyjnym (m.in. nowoczesna malarnia proszkowa) i sprawnym działem projektowym, wykorzystującym w swojej pracy systemy CAD.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

  Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

  YouTube atrexpress

  zobacz więcej

  Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


  W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

  Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


  W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

  Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.