Nowości Ciągniki rolnicze

Ferrari do warzyw, sadów i winorośli

Data publikacji:

Poszukując specjalistycznego sprzętu do gospodarstw warzywniczych, sadowniczych czy tych specjalizujących się w uprawach winorośli nie sposób przejść obojętnie wobec bardzo bogatej oferty włoskich specjalistów w tej dziedzinie. Jednym z nich jest bez wątpienia marka Ferrari, której interesy na rynku polskim od niedawna reprezentuje firma Hydro-Masz.

    Ferrari do warzyw, sadów i winorośli

Doskonałą okazją aby zaprezentować ofertę ciągników specjalistycznych Ferrari były targi Agrotech w Kielcach. Na stoisku firmy Hydro-Masz znalazły się dwa modele ciągników Ferrari wyposażone w szereg rozwiązań poprawiających komfort i efektywność pracy operatora: Cromo 35 AR Junior napędzany 3-cylindrowym silnikiem Kubota o mocy 25 KM i Cobram 60 AR z również 3-cylindrową, ale już 49-konną jednostką napędową marki Kohler. 

Pierwszy z nich wyposażony jest w przekładnię z 8 biegami do przodu i 4 do tyłu, podczas gdy Cobram 60 AR - w 12 biegów do przodu i 12 do tyłu. Co jednak przede wszystkim wyróżnia ciągniki Ferrari? Przede wszystkim unikatowa konstrukcja, dzięki której cechują się bardzo niską szerokością – w przypadku modelu Cromo 35 AR Junior jest to zaledwie 77 cm (Cobram 60 AR – tylko 95 cm), przez co może śmiało pretendować do najwęższego w tej klasie mocy miniciągnika na rynku. Nie chodzi jednak o rekordy, a o to, że dzięki temu marka Ferrari bardzo dobrze sprawdzi się w wymagających dużej precyzji uprawach rzędowych w winnicach, sadach oraz pracy w szklarniach.

Jedną rzeczą jest ciągnik, kolejną zaś – odpowiednie maszyny towarzyszące, pozwalające podnieść wydajność pracy w uprawach specjalistycznych. Warto przy tym dodać, że Hydro-Masz produkuje opryskiwacze sadownicze idealnie wręcz skrojone pod potrzeby ciągników Ferrari. Podczas kieleckich targów pokazano zestaw stworzony przez „szczupły” ciągnik Cromo 35 AR Junior i opryskiwacz o szerokości jedynie 75 cm wyposażony w zbiornik o pojemności 600 l – największy w tej klasie szerokości.

Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.