[ATR] Aktualności DLG AgroFood

Ferma 2019 - Targi dla hodowców

Data publikacji:

W dniach 15-17 lutego w Łodzi, w halach Expo oraz sąsiadującego z nią MOSiR-u odbyła się 21. edycja specjalistycznych targów dla fachowców produkcji zwierzęcej w Polsce – Ferma, organizowanych przez DLG Agrofood.

Impreza przyciągnęła około 28 tys. zwiedzających i 253 wystawców, którzy zaprezentowali bogatą ofertę wszystkiego, co niezbędne w chowie i hodowli, począwszy od genetyki poprzez pasze i systemy ich zadawania, aplikacje do zarządzania hodowlą, leki i preparaty weterynaryjne, roboty udojowe, wyposażenie, budynki inwentarskie, maszyny do zbioru i konserwacji pasz, a także ciągniki. Odnotowano obecność firm z 14 państw, w tym po raz pierwszy w historii wydarzenia z Pakistanu, Izraela i Hiszpanii. Tradycyjnie już Komisja Konkursowa składająca się z członków Łódzkiej Izby Rolniczej nagrodziła produkty wystawców, wręczono 15 Złotych Medali i 14 Znaków „Nowość”.
Istotnym elementem corocznej edycji wystawy była konferencja naukowo-techniczna, podczas której wygłoszono ponad 40 referatów moderowanych przez wybitnych naukowców i praktyków, m.in. prof. Zygmunta Kowalskiego, dr Zbigniewa Lacha czy prof. Zygmunta Pejsaka. Po raz kolejny funkcjonowała także Strefa Wiedzy zorganizowana we współpracy z firmą Tasomix, w ramach której niezależni eksperci – praktycy udzielali indywidualnych porad dla hodowców bydła, trzody chlewnej i drobiu.
Kolejna edycja Fermy odbędzie się w Łodzi w halach Expooraz MOSiR-u w dniach 21-23 lutego 2020 r.

MV

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.