Aktualności

Fendt - zmiana w Radzie Nadzorczej

Data publikacji:

Na posiedzeniu w listopadzie Rada Nadzorcza AGCO GmbH (Fendt) wybrała Roba Smitha, starszego wiceprezesa i dyrektora generalnego AGCO Region EME (Europa i Bliski Wschód) na kolejnego przewodniczącego. Ustępujący Przewodniczący Rady Nadzorczej, Martin H. Richenhagen, Przewodniczący, Prezes i Dyrektor Generalny Amerykańskiej Grupy Rodziców AGCO Corporation, pozostanie członkiem Rady Nadzorczej niemieckiej AGCO GmbH.

    Rob Smith

Martin H. Richenhagen: "Po 14 latach pełnienia funkcji przewodniczącego rady nadzorczej w AGCO GmbH Marktoberdorf, z przyjemnością przekazuję kierownictwo naszemu szefowi AGCO Europe, Robowi Smithowi. Mam pewność, że będzie on nadal promować sukces rozwój marki Fendt i niemieckich stron AGCO, przy pełnym wsparciu Rady Nadzorczej, Executive Management i całej siły roboczej."

W 2005 r. AGCO zatrudniało około 2 500 osób w 2 zakładach (Marktoberdorf i Asbach-Bäumenheim), które wybudowały i sprzedały ok. 11 000 ciągników. Obecnie AGCO ma 6 zakładów w Niemczech (Marktoberdorf, Asbach-Bäumenheim, Waldstetten, Feucht, Hohenmölsen i Wolfenbüttel), zatrudniających 5500 pracowników, rozwijających i produkujących szeroką gamę maszyn do zbioru pasz Fendt Full Line, niszczarki i opryskiwacze, nie licząc już 16 800 ciągników Fendt.

Źródło: Fendt

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.