Aktualności

Fendt wchodzi na rynek przetrząsaczy

Data publikacji:

Od czasu zakupu przez firmę AGCO łąk Lely pojawił się znak zapytania co do przyszłości takich produktów, jak kosiarki, zgrabiarki i przetrząsacze, jednak na premierowym targu prasowym Agritechnica w Marktoberdorf w tym tygodniu Fendt ogłosił, że ponownie wprowadzi trzy modele Lotus.

    przetrząsacz

 Podobnie jak kosiarki i grabie, Lotus będzie produkowany w Feucht w Niemczech, ponieważ AGCO nie kupiło fabryki Lely w Holandii.

Tak jak przedtem, Lotus 770 to maszyna z sześcioma wirnikami, każda z sześcioma ramionami zębów, podczas gdy 1020 i 1250 mają osiem i dziesięć wirników. Jedną z kluczowych różnic w stosunku do wielu innych przetrząsaczy dostępnych na rynku jest zastosowanie palców hakowych, które są szczególnie korzystne w bardziej wilgotnych i cięższych uprawach.

Modele Lotus będą również sprzedawane pod szyldem Massey Ferguson.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.