Fendt Expert Camp Leszno

Fendt Expert Camp Leszno

W dniach 24-26 kwietnia na terenie lotniska w Lesznie, Fendt przeprowadził sprzedażowe szkolenie praktyczne z obsługi maszyn zielonkowych w połączeniu z ciągnikami małej mocy. Wydarzenie dedykowane było przedstawicielom działów handlowych autoryzowanych dystrybutorów Fendt.

W ramach szkolenia uczestnicy mieli okazję poznać, od strony praktycznej, gamę maszyn zielonkowych (prasę Rotana 130F, kosiarki Slicer 911TL i Slicer 3060FP, zgrabiarkę Former1402, przetrząsacz Twister8608, przyczepę samozbierającą TIGO 60PRD) oraz opryskiwacz Fendt RoGator 333, zagregowanych z ciągnikami Fendt serii 200, 300, 500, 700.

Fendt Expert Camp to nowa inicjatywa, która stanie się cyklicznym wydarzeniem, dedykowanym dla autoryzowanych partnerów handlowych Fendt. Szkolenie ma na celu aktualizację wiedzy na temat pełnej gamy produktów Fendt – informuje Paweł Olech – Krajowy Kierownik Sprzedaży Fendt Polska .

Fendt Expert Camp daje możliwość sprawdzenia, jak pracują maszyny w praktyce i nabycie umiejętności konfiguracji maszyny zielonkowej z ciągnikami Fendt – mówi Michał Szendryk produkt specjalista ds. maszyn zielonkowych.

Wiedza naszych dystrybutorów z zakresu maszyn zielonkowych jest niezmiernie istotna, to element profesjonalnej obsługi klienta. Dealerzy mają okazje do praktycznego przygotowania się w zakresie pokazów indywidualnych, które będą organizować potencjalnym klientom - wymienia Jacek Audycki Regionalny Kierownik Sprzedaży Polska południowo-zachodnia.

 Fendt Expert Camp Leszno to nowy cykl praktycznych szkoleń dla partnerów handlowych firmy.

Źródło:Fendt

WA

Reklama
Powiązane artykuły