[ATR] Aktualności Fendt

Fendt Expert Camp

Data publikacji:

W dniach 24-26 kwietnia na terenie lotniska w Lesznie, Fendt przeprowadził sprzedażowe szkolenie praktyczne z obsługi maszyn zielonkowych w połączeniu z ciągnikami małej mocy. Wydarzenie dedykowane było dla przedstawicieli działów handlowych autoryzowanych dystrybutorów Fendt.

W ramach szkolenia uczestnicy mieli okazję poznać, od strony praktycznej, gamę maszyn zielonkowych (prasę Rotana 130F, kosiarki Slicer 911TL i Slicer 3060FP, zgrabiarkę Former1402, przetrząsacz Twister8608, przyczepę samozbierającą TIGO 60PRD) oraz opryskiwacz Fendt RoGator 333, zagregatowanych z ciągnikami Fendt serii 200, 300, 500, 700.

– Fendt Expert Camp to nowa inicjatywa, która stanie się cyklicznym wydarzeniem, dedykowanym dla autoryzowanych partnerów handlowych Fendt. Szkolenie ma na celu aktualizację wiedzy na temat pełnej gamy produktów Fendt – informuje Paweł Olech, krajowy kierownik sprzedaży Fendt Polska.

– Fendt Expert Camp daje możliwość sprawdzenia, jak pracują maszyny w praktyce i nabycie umiejętności konfiguracji maszyny zielonkowej z ciągnikami Fendt – mówi Michał Szendryk, specjalista produktowy ds. maszyn zielonkowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.