Technika Ładowarki i Ładowacze czołowe

Everun czyli chińskie ładowarki dla rolnictwa

Data publikacji:

Serca polskich rolników od niedawna podbijają również ładowarki marki Everun. Tanie ładowarki pochodzące z dalekiej Azji zapewniają wydajne i efektywne użytkowanie. Posiadają system samopoziomowania zwiększający precyzję pracy wysięgnika, automatyczną skrzynię biegów i mechaniczny napęd na 4 koła. Dostępny jest także duży wybór wyposażenia opcjonalnego.

Mini ładowarki Everun  mają wyjątkowo zwartą i kompaktową budowę przez co sprawdzą się idealnie w pracach na ograniczonej przestrzeni. Obecnie w ofercie Everun są 3 modele ładowarek teleskopowych. Są to ERT1500, ER1500 oraz ER2500. Jako jednostki napędowe w prezentowanych ładowarkach zastosowano 4-cylindrowe silniki Diesla z wtryskiem bezpośrednim. W modelu ERT1500 jest to silnik  Perkins 404D o mocy 24,6 KM, w modelu ER1500 silnik Chinese Euroii Xinchai498 o mocy 50 KM, a w modelu ER2500 silnik Yunnei 4102GB o mocy 79 KM. Silniki wyposażone są w system Arctic i dodatkowy układ podgrzewania kolektora ssącego. Automatyczna skrzynia biegów przekazuje napęd na 4 koła. Wyposażona jest w funkcję Rewers, zmianę prędkości w trybach roboczym i żółw, i zapewnia prędkość maksymalną 30 km/h. Masa własna ładowarek wynosi odpowiednio: 2700/3400/3800 kg.

Zastosowany przez producenta układ hydrauliczny pozwala na maksymalny udźwig 1800/1800/2800 kg w zależności od modelu, a wysokość podnoszenia wynosi analogicznie 4,01/4,25/4,5 mm. Wyposażenie standardowe ładowarek obejmuje: łyżkę standardową z zębami, wspomaganie układu kierowniczego, system poziomowania łyżki, a także sterowanie dodatkowymi narzędziami z poziomu kabiny. Bardzo szeroka jest oferta producenta w kwestii opcjonalnie dostępnego osprzętu. Wybór obejmuje tutaj: różnego typu łyżki, widły do palet, widły do bel słomy i siana, zamiatarkę ze zbiornikiem, chwytak do bel, chwytak do drewna, uchwyt do big baga,  wycinak do kiszonki, podajniki paszowe, pługi do ziemi i śniegu i inne.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 04/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz lub prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.