[ATR] Aktualności DLG

EuroTier przełożone

Data publikacji:

Organizator międzynarodowych targów (DLG) EuroTier i EnergyDecentral, poświęconych branży trzody chlewnej oraz produkcji i dostawom energii z alternatywnych źródeł, poinformował o przełożeniu tegorocznej imprezy na 2021 r.

Pandemia koronawirusa nadal budzi międzynarodową niepewność. Biorąc pod uwagę te okoliczności, DLG zakłada, że w tym roku nie będzie możliwe zorganizowanie EuroTier i EnergyDecentral w dotychczasowej formie, odpowiedniej dla tej rangi, wiodących międzynarodowych targów. Nowy termin wystawy to 9-12 lutego 2021 r. – Przesunięcie EuroTier i EnergyDecentral było trudną decyzją. Międzynarodowy charakter obu wystaw sprawia, że wydarzenia te stają się globalnym punktem spotkań. Te targi są miejscem spotkań dla całej branży, a głównym celem wszystkich uczestników jest interaktywny dialog – tłumaczy Reinhard Grandke, dyrektor generalny DLG.

– DLG jest przekonany, że przełożenie EuroTier i EnergyDecentral na 9-12 lutego 2021 r. nie tylko wzmocni reputację obu imprez jako wiodących międzynarodowych targów, ale także da szansę na maksymalne przygotowanie zarówno przez wystawców, jak i zwiedzających – dodał Reinhard Grandke.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.