Aktualności

Eurorzepak 2017 - Zaproszenie do Minikowa

Data publikacji:

 

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza 18 maja 2017 r. na Międzynarodowy Dzień Rzepaku. Temat przewodni Eurorzepaku to „Europejskie źródła białka, w tym śruta rzepakowa,  jako alternatywa dla importu soi”.

   Jednym z punktów zapowiadającej się interesująco imprezy będzie debata z udziałem przedstawicieli europejskich związków producentów roślin oleistych (EOA) oraz ponad 300 rolników i ekspertów uprawy rzepaku. 
  Rzepak, którego Polska jest jednym z głównych  producentów Europie, zawiera oprócz podstawowego surowca – oleju – także białko o doskonałej jakości paszowej, dlatego zastąpienie choć w części śruty sojowej rzepakową pozwoli  ograniczyć jej  import do Europy. 
  Podczas imprezy rolnicy będą mogli też zwiedzić poletka doświadczalne z odmianami rzepaku, roślin strączkowych, a także odwiedzić stoiska różnych firm maszynowych. 

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

  Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

  YouTube atrexpress

  zobacz więcej

  Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


  W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

  Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


  W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

  Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.