[ATR] Aktualności

Euro Driveshafts - Nowa marka

Data publikacji:

Mieszcząca się w podwarszawskich Łomiankach spółka Euro Driveshafts to liczący się na rynku europejskim gracz specjalizujący się w zakresie części zamiennych związanych z przeniesieniem napędu. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jest liderem na rynku motoryzacyjnym. Firma aktualnie bardzo aktywnie poszerza swoją ofertę dla rolnictwa.

Jesteśmy firmą globalną działającą w Polsce od 15 lat, przede wszystkim w branży motoryzacyjnej. Dla sektora rolniczego oferujemy markę Agri Parts Global. W tej chwili nasza pełna oferta dla rolnictwa jest dostępna w oddziałach w Polsce i na Ukrainie, jednak intensywnie pracujemy nad wdrożeniem jej do oddziałów w innych krajach. Dlatego też inwestujemy w obecność na targach Agritechnica - pierwszej dla nas tego typu międzynarodowej imprezie - dzięki którym chcemy pokazać nasz ogromny potencjał i asortyment. Co ważne nie trzeba na niego czekać tygodniami, jest dostępny praktycznie od ręki. Nasze produkty montujemy w Polsce - poszczególne elementy pochodzą od sprawdzonych producentów. Poza tym mamy odpowiednie zaplecze magazynowe, o łącznej powierzchni blisko 2000 m² – przekonuje Radosław Tołczyk z firmy Euro Driveshafts.

Aftermarket i pierwszy montaż

Aktualnie oferta Agri Parts Global obejmuje wały przegubowo-teleskopowe wraz z poszczególnymi elementami roboczymi. – Zwykłe wałki standardowe dostępne są w cenach porównywalnych do konkurencji, ale już np. bardziej skomplikowane wałki ze sprzęgłami lub przegubami szerokokątnymi plasują nas na fotelu lidera – mówi Radosław Tołczyk. Przedstawiciele firmy podkreślają, iż Euro Driveshafts jest w stanie szybko zrealizować również niestandardowe zamówienia klientów, co nie wiąże się z długim okresem oczekiwania. Asortyment wałów dostarczany jest nie tylko na rynek części zamiennych, ale również na tzw. pierwszy montaż - kontrahentami Euro Driveshafts są m.in. firmy produkujące maszyny rolnicze, sadownicze, rębaki itd. – Bardzo cieszy nas zaufanie klientów, którzy sprawdzili nasze wały i elementy podczas pracy w ciężkich warunkach. Duży nacisk chcemy kłaść też na rynek sadowniczy, który w naszej opinii jest obecnie trochę niedoceniany. Poza tym naszym celem jest nie tylko rozwijanie biznesu, ale także budowanie dobrych relacji z klientami. Także w tym tkwi nasz ogromny potencjał – twierdzi przedstawiciel firmy.
Plany Euro Driveshafts zakładają również dalsze zwiększenie powierzchni magazynowych oraz budowę nowej linii produkcyjnej. Od początku 2020 r. nastąpi zmiana w sposobie dystrybucji produktów - Euro Driveshafts rezygnuje ze sprzedaży detalicznej do klientów końcowych, koncentrując się wyłącznie na sprzedaży hurtowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.