[ATR] Technika

Ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania proponuje MetalERG

Data publikacji:

Firma MetalERG z Oławy już od ponad 20 lat produkuje kotły i nagrzewnice opalane słomą, które mają zastosowanie zarówno w przemyśle, rolnictwie, a także wśród indywidualnych odbiorców w Polsce i na świecie.

Podstawowym produktem firmy są kotły wodne opalane słomą i inną biomasą Ekopal RM, przeznaczone do ogrzewania domów mieszkalnych, chlewni, szklarni, ferm drobiu, a także obiektów użyteczności publicznej na terenach gmin wiejskich (tj. szkół, urzędów gmin). Ekopal RM to kotły niskotemperaturowe (maksymalna temperatura wody wynosi 95°C), dedykowane do pracy w układzie otwartym ze zbiornikiem akumulacyjnym gorącej wody dla sieci grzewczej. Kotły posiadają komorę spalania (zgazowywania) słomy, komorę spalania wytworzonego gazu oraz dwurzędowy wymiennik płomieniówkowy. We wszystkich kotłach typoszeregu RM Ekopal zastosowany jest tzw. przeciwprądowy system spalania słomy, zapewniający dokładność spalania i minimalną zawartość szkodliwych składników w spalinach. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 17-18/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.