Aktualności

Dzień rolnika polskiego na Agritechnice

Data publikacji:

Podczas tegorocznej edycji targów Agritechnica w Hanowerze po raz kolejny odbędzie się Międzynarodowy Dzień Rolnika, który w tym roku poświęcony zostanie Polsce i Francji. 

    Dzień rolnika polskiego na Agritechnice

Całodniowy program (14 listopada) poświęcony zostanie kluczowym tematom istotnym dla rolników, ekspertów i organizacji maszynowych w obu krajach i będzie oferował całodzienne tłumaczenie symultaniczne w języku francuskim i polskim.

– Międzynarodowy Dzień Rolnika jest idealną platformą dla praktyków i agrobiznesu do znalezienia specjalistycznych informacji na temat rozwiązań technicznych dostosowanych do konkretnej lokalizacji. Agritechnica, ze swoim pełnym programem wystawienniczym i informacyjnym dla francuskich i polskich rolników, daje impuls do kluczowych wyzwań rolniczych stojących przed tymi dwoma narodami z bogatą tradycją rolniczą - od zmian klimatu po technologię nawadniania i cyfryzację

– tłumaczy Timo Zipf, kierownik projektu Agritechnica.

Międzynarodowy Dzień Rolników ma wnieść ważny wkład w temat przewodni targów Agritechnica „Zielona produktywność”, który oznacza, w jaki sposób nowe koncepcje i pionierskie innowacje zapewniają produktywność rolnictwa, a jednocześnie chronią przyrodę i środowisko. Warto przy tym dodać, iż Francja i Polska oferują wiele przykładów najlepszych praktyk w zakresie produkcji roślinnej, które mogą dostarczyć cennych lekcji rolnikom na całym świecie.

Wstęp na targi Agritechnica dla gości z Francji i Polski podczas Międzynarodowego Dnia Rolników będzie bezpłatny. Co ciekawe, w samej wystawie tradycyjnie już weźmie udział wielu wystawców z tych dwóch krajów - na dzień dzisiejszy 82 firmy z Francji i 53 firmy z Polski potwierdziły udział w Agritechnice.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.