[ATR] Aktualności AgromixAmazone

Dzień Otwarty w firmie Agromix

Data publikacji:
agromix
wysięgnik
maszyna
maszyna
maszyna
krone
wystawa
plac
plac
plac

W przedpołudnie 16 marca w firmie Agromix na gości Dnia Otwartego nie trzeba było długo czekać. Co prawda mimo zbliżającej się wiosny zima dała się jeszcze we znaki, jednak minusowa temperatura, opady śniegu czy wiatr nie zniechęciły zainteresowanych rolników, których dość liczne grono przybyło aby zapoznać się z ofertą produktową firmy Agromix.

 

Na placu można było zobaczyć pełną gamę maszyn do zbioru zielonek firmy Krone: kosiarki, zgrabiarki, przetrząsacze, prasy, przyczepy oraz sieczkarnie, maszyny uprawowe - brony, siewniki oraz do ochrony roślin - opryskiwacze i rozsiewacze firmy Amazone. Nie zabrakło również wozów paszowych Trioliet czy ładowarek Manitou. Na wszystkie pytania dotyczące oferowanych maszyn chętnie odpowiadali przedstawiciele firmy Agromix. Zebrani goście mieli możliwość zapoznania się również z pracą serwisu maszyn czy funkcjonowaniem magazynu części.
Dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród młodszych gości, cieszył się program atrakcji, obejmujący m.in. konkurencję polegającą na trafieniu piłką do kosza ładowarką Manitou. Dzień Otwarty firmy Agromix uatrakcyjnił również pokaz motocykli żużlowych leszczyńskiego klubu czy szybowca aeroklubu z Leszna.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.