[ATR] Aktualności Pronar

Dzień Otwarty Pronar w Siemiatyczach

Data publikacji:
Dzień Otwarty Pronar w Siemiatyczach

Impreza miała merytoryczny charakter, choć nie zabrakło atrakcji dla całych rodzin.

4 czerwca firma Pronar zorganizowała Dzień Otwarty w Centrum Wystawowym oraz fabryce maszyn komunalnych i recyklingowych w Siemiatyczach. Impreza przyciągnęła wielu gości nie tylko z okolicy, ale także dalej położonych regionów. Wystawę odwiedziło około 5 tys. osób. Dni otwarte stały się również okazją do ogłoszenia zwycięzców plebiscytu „Mistrzowie Agro”.

Centrum Wystawowe Pronaru położone jest wokół fabryki w Siemiatyczach i obejmuje powierzchnię ponad 10 hektarów. Znajdują się tutaj dwie hale, plac wystawowy oraz poligon testowy maszyn recyklingowych. W tym roku goście „Dni Otwartych” mieli wyjątkową możliwość zwiedzania hal oraz zapoznania się z wystawą maszyn Pronaru. Było co oglądać, producent przedstawił bowiem kilkadziesiąt modeli przyczep wykorzystywanych w rolnictwie, budownictwie i gospodarce komunalnej, sprzęt do zbioru zielonek, w tym maszyny do koszenia, przetrząsania, zgrabiania, prasowania i owijania. W części komunalnej goście mogli zobaczyć m.in.: posypywarki, zamiatarki, równiarki drogowe oraz pługi odśnieżne i ramiona wysięgnikowe. Rolę przewodników po wystawie spełniali fachowcy z Fabrycznych Punktów Sprzedaży Pronaru.

– Służymy pomocą nie tylko w wyjaśnianiu kwestii technicznych, doborze maszyn odpowiednich do potrzeb gospodarstwa, ale także po prostu rozmową

– mówi Tomasz Kotowicz, kierownik Fabrycznych Punktów Sprzedaży Pronaru.

Szczególne zainteresowanie wzbudzały hale wystawowe, gdzie przedstawione zostały różne podzespoły produkowanych maszyn. Tutaj można było zobaczyć elementy takie jak koła tarczowe, osie i układy jezdne, burty, wózki widłowe, elementy tworzyw sztucznych oraz pneumatyki i hydrauliki. Atrakcyjne było samo zwiedzanie fabryki, gdzie można było dowiedzieć się, jak pracują na co dzień roboty spawalnicze, numeryczne centra obróbcze oraz wypalarki (laserowe, plazmowe i wodne). Rodzinny charakter imprezy stanowiły strefy przygotowane specjalnie dla dzieci, całe rodziny spędziły miłe popołudnie w przyjemnej atmosferze.

Rozdanie nagród w plebiscycie „Mistrzowie Agro”

Integralną częścią „Dnia Otwartego” Pronaru było ogłoszenie zwycięzców plebiscytu „Mistrzowie Agro” na terenie woj. podlaskiego. Zwycięzcami zostali: Konrad Majewski (sołtys), Kosie Basie (sołectwo), Michał Ozorowski (rolnik), Łukasz Dreszczotko (liderka i lider społeczności roku), Babetka (koło gospodyń wiejskich) i Ranczo Kuba (agroturystyka). 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.