Aktualności

Duże ruchy w Słowenii

Data publikacji:

Słoweński rynek jest stosunkowo niewielki - 1365 sztuk i zawsze dochodzi tam do dużych przesunięć w rankingu. Chociaż w 2021 r. rynek wzrósł już o prawie 1/4, to w 2022 r. może prawie utrzymać ten poziom (-1,7%).

    Duże ruchy w Słowenii

New Holland znów uplasował się na czele, ale musi zadowolić się mniejszym kawałkiem tortu (13,1% udziału w rynku). Na drugim miejscu ponownie znalazły się małe i kompaktowe ciągniki indyjskiej marki Solis (9,7%). Po piętach depcze im John Deere, który w 2022 r. osiągnął największe zyski (+47,1%) i zapewnił sobie 9,2% rynku.

Drugim największym zwycięzcą w środkowoeuropejskiej republice jest Claas (+46%), który rozszerza swój udział w rynku do 5,3%. Największymi przegranymi wśród dziesięciu wiodących marek w Słowenii są chińskie marki Dong Feng i Lovol, które w 2022 r. były w stanie dostarczyć tylko 58 ciągników, w porównaniu do 95 w 2021 r. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.