Nowości

Dramiński - Wilgotnościomierz z pomiarem temperatury

Data publikacji:

Znana ze stałego udoskonalania swoich produktów oraz wprowadzania wielu pionierskich projektów wdrożeniowych olsztyńska firma Dramiński oferuje na bieżący sezon nowy profesjonalny wilgotnościomierz Twist Grain pro, umożliwiający również pomiar temperatury w pryzmach i silosach - prezentowany po raz pierwszy podczas styczniowych targów Polagra-Premiery w Poznaniu.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, iż jest to wilgotnościomierz identyczny ze swoim doskonale znanym poprzednikiem - modelem Twist Grain. Jest tak jednak tylko na pozór, gdyż wyposażony jest w port USB/mini USB służący do podłączenia sondy temperaturowej oraz nawiązania łączności z komputerem w celu aktualizacji oprogramowania.
Co ważne, mocna i wytrzymała sonda wykonana jest ze stali kwasoodpornej i można ją wbić na stałe w pryzmę - ułatwia to wykonywanie pomiarów wilgotności. Podobnie zresztą jak i możliwość wprowadzenia indywidualnego nazewnictwa (maksymalnie 20 nazw) sond do badania temperatury.
Warto dodać, iż wilgotnościomierz firmy Dramiński (cena - ok. 1300 zł netto) ma możliwość zapisywania w swojej pamięci aż 50 tys. wyników badania, które można wyeksportować do komputera w celu przeprowadzenia różnego rodzaju analiz - każdy zapisany wynik ma aktualną datę wykonania badania. Atutem urządzenia jest również łatwy w obsłudze, przejrzysty wyświetlacz z podświetleniem, umożliwiający wyświetlanie nawet długich, pełnych nazw badanego gatunku ziarna.

GA

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.