[ATR] Aktualności

Dramiński Nagroda od prezydenta

Data publikacji:

Obchodzony w ub. roku jubileusz 30-lecia firmy Dramiński został zwieńczony zdobyciem przez to przedsiębiorstwo prestiżowego wyróżnienia. Oto bowiem spółka z siedzibą w Olsztynie została uhonorowana Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP w kategorii „Lider Małych i Średnich Przedsiębiorstw”. Nagrodę z rąk prezydenta Andrzeja Dudy odebrał Andrzej Wiktorowicz, wiceprezes spółki Dramiński.

Do konkursu firmę Dramiński zgłosiło Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Kapituła Nagrody złożona z ekspertów: przedsiębiorców, ekonomistów, przedstawicieli świata nauki i mediów wybrała 18 nominowanych, spośród których wyłoniono 7 finalnych laureatów. Podczas Gali prezydent RP podkreślił, że nagrody to forma promowania krajowej przedsiębiorczości i polskiej myśli technologicznej. Jak dodał, wszyscy nagrodzeni pod koniec 2017 r. są „laureatami na rok 100-lecia odzyskania niepodległości”.
Spółka Dramiński znana jest z produkowanych wilgotnościomierzy do ziarna, pH-metrów do gleby i płynów, elektronicznych wykrywaczy rui dla zwierząt, detektorów Mastitis, ultradźwiękowych testerów ciąży, a także mobilnych, lekkich i wytrzymałych ultrasonografów weterynaryjnych i medycznych.

Grzegorz Antosik

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.