Technika

Doza mechaniki w gospodarstwie

Data publikacji:

Firma Dozamech z Odolanowa, czołowy producent urządzeń do transportu i suszenia ziarna oraz do mieszania pasz sypkich, rozwija swoją działalność. Dobrze znane nie tylko na rynku polskim wyroby przedsiębiorstwa cechuje funkcjonalność, duża efektywność działania oraz wysoka niezawodność.

    Doza mechaniki w gospodarstwie

    W ofercie Dozamech-u są także klasyczne maszyny rolnicze.

Spójrzmy zatem na początek na asortyment firmy Dozamech, który trafia nie tylko do rodzimych gospodarstw, ale również do klientów w całej Europie. Obejmuje on: mieszalniki do pasz sypkich (pionowe oraz poziome - przemysłowe), dozowniki wagowe oraz wagi, rozdrabniacze ssąco-tłoczące oraz zasypowe, natłuszczarki do pasz, przenośniki ślimakowe wszelkiego rodzaju (skośne, poziome, pionowe, poziomo-pionowe - z koszem zasypowym lub z czerpnią), dmuchawy ssąco-tłoczące, mobilne suszarnie ziarna, wanny rozładowczo-załadowcze, czyszczalnie bębnowe i zaprawiarki do zbóż. W ofercie Dozamech-u są także klasyczne maszyny rolnicze, czyli rozsiewacze do wapna i zakarmiania ryb z grobli stawów, włóki łąkowo-polowe oraz przetrząsaczo-zgrabiarki.

– Praktycznie nie ma tygodnia, w którym nasi monterzy nie mieliby zajęcia. Bierzemy udział zarówno w nowych projektach jak i w modernizacjach istniejących już paszarni. W nadchodzących dniach będziemy montowali suszarnię na południu Francji, pomagali uruchamiać czyszczarkę do zbóż na Mazurach oraz montowali przenośniki poziomo-pionowe do załadunku silosów w okolicach Łodzi oraz Krakowa – mówi Szymon Zawidzki, wiceprezes zarządu spółki Dozamech.

Procesy zoptymalizowane

Miarą popularności produktów z Odolanowa jest ilość realizacji zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Z czego ona wynika? Między innymi z tego, że firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom polskich oraz europejskich rolników i dąży do optymalizacji procesów w gospodarstwach rolnych.

– Chcemy w ten sposób dołożyć swoją cegiełkę do ratowania małych i średnich gospodarstw, bo nowoczesny sprzęt z odpowiednim rozplanowaniem produkcji pozwala na obniżenie jej kosztów i jednocześnie na zwiększenie jej wydajności. Bierzemy oczywiście też udział w dużych projektach oraz rozwijamy gamę dostępnych maszyn uprawowych. Polska i Europa rolnictwem stoi i z naszej strony zrobimy wszystko, by w przyszłości ten stan rzeczy się nie zmienił – twierdzi Szymon Zawidzki.

Są jednak również inne niezmiernie ważne - z tego punktu widzenia - elementy. – Nieustannie inwestujemy w ludzi oraz maszyny produkcyjne. Prowadzimy regularne szkolenia - dla pracowników fizycznych oraz biurowych, tak by zawsze być na czasie ze zmieniającymi się trendami produkcyjnymi i sprzedażowymi. Jedną z największych inwestycji było powstanie w naszym zakładzie jednej z najnowocześniejszych malarni proszkowych w południowej Wielkopolsce – zwraca uwagę Szymon Zawidzki.

– Dbamy o jakość naszych produktów i doceniamy stałych klientów - dla nich mamy wyjątkowo korzystne oferty. Jednocześnie poszerzamy nasze zasięgi o nowe rynki. Wykonujemy kompleksowe usługi - od pomiarów, przez wycenę aż po finalny montaż. Produkujemy kompletne linie pasz pod indywidualne potrzeby gospodarzy. Dostosowujemy nasze maszyny do ich celów, maksymalizując w ten sposób wydajność danej linii produkcyjnej – dodaje wiceprezes Dozamech-u.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.