Aktualności

Doświadczenie i nowoczesność Bepco Polska

Data publikacji:

Grupa Bepco jest jednym z liderów na rynku części zamiennych i akcesoriów dedykowanych dla rolnictwa. Po przejęciu w 2017 r. spółki Agro-Jan intensyfikuje swoją działalność w Europie Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce, o czym w rozmowie z Grzegorzem Antosikiem mówi Mateusz Hajdas, dyrektor generalny Bepco Polska.

 

    Mateusz Hajdas, dyrektor generalny Bepco Polska.

Grupa Bepco jest jednym z liderów w produkcji komponentów i części zamiennych. Prosimy o podanie podstawowych informacji na temat firmy Bepco, pokazujących aktualną pozycję rynkową.
Bepco Group jest członkiem  TVH Parts Holding, wszechstronnego dostawcy wysokiej jakości części i akcesoriów do transportu materiałów, pojazdów przemysłowych i sprzętu rolniczego oraz międzynarodowej organizacji z klientami w ponad 170 krajach i 72 oddziałach na wszystkich kontynentach....
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 23/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.