Aktualności

Doskonała współpraca między Perkoz/Granit

Data publikacji:

Jak może wyglądać udana współpraca pomiędzy dilerem maszyn rolniczych a renomowanym dostawcą części zamiennych? Doskonałym tego przykładem jest sklep partnerski firmy Granit Parts w Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie), o funkcjonowaniu której mówi Paweł Grajewski, szef działu części w firmie Perkoz, do której należy ta placówka handlowa.

Na początek, w jaki sposób przecięły się drogi firm Perkoz i Granit Parts?
Jesteśmy przede wszystkim dilerem nowych ciągników i maszyn rolniczych - naszą podstawową marką jest New Holland. I nieraz z naszego pola widzenia traciliśmy klientów, którzy niezainteresowani byli zakupem oryginalnych części zamiennych, w związku z czym odchodzili do innych firm. To był impuls do nawiązania bliższej współpracy z firmą Granit, dysponującą odpowiednim doświadczeniem i gotowymi rozwiązaniami. Tym bardziej, że wymianę handlową prowadzimy od wielu lat. Po wielu miesiącach przygotowań, w marcu 2018 r. w atrakcyjnej lokalizacji przy drodze krajowej nr 15  uruchomiliśmy sklep partnerski Granit. W okazałym sklepie o powierzchni 360 m², podzielonym na część ekspozycyjną, magazynową i usługową, nasi klienci znaleźć mogą części oryginalne, zamienniki, akcesoria ogrodnicze czy asortyment. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 17-18/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.