[ATR] Technika

Dobre do spedycji

Data publikacji:

W bogatej ofercie firmy POLnet znajduje się również szeroka gama cenionych silosów kwadratowych, które przeznaczone są do przechowywania ziaren, nasion, roślin strączkowych oraz pozostałych materiałów sypkich.

Jednym z ich znaków rozpoznawczych jest bez wątpienia modularna konstrukcja, która zapewnia możliwość rozbudowy silosu (podwyższania). Konstrukcja tych zbiorników pozwala wykorzystywać je jako silosy spedycyjne. Ich przeznaczeniem jest szybkie przesypywanie ziarna na wszelkiego rodzaju środki transportu. Wykonane są z blachy o wytrzymałości 350 MPa, z warstwą ocynku o grubości 350-600 g/m² powierzchni. Warto dodać, iż nogi silosów kwadratowych wykonane są z ocynkowanych profili. Ściany wewnętrzne są gładkie - bez progów zatrzymujących przechowywany materiał.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.