[ATR] Aktualności DLG

DLG - czas na targi Dairy Livestock & Poultry Expo-AgroFarm w Indiach

Data publikacji:

Niemieckie Towarzystwo Rolnicze (DLG) ogłosiło dzisiaj, że podpisało umowę o wspólnym przedsięwzięciu, aby współorganizować "Dairy Livestock & Poultry Expo-AgroFarm" w Indiach.

Międzynarodowa filia DLG IFWexpo Heidelberg będzie współpracować z indyjskim organizatorem targów Radeecal Communications nad  wydarzeniem, które odbędzie się w Mahatma Mandir, Gandhinagar, Gudżarat, od 6 do 8 września 2019 roku. Umowa została podpisana podczas targów DLT EuroTier dla sektora produkcji zwierzęcej, który odbył się w ubiegłym tygodniu w Hanowerze w Niemczech.

Dairy Livestock & Poultry Expo-AgroFarm obejmie wystawców zajmujących się produkcją technicznego sprzętu rolniczego, rozwiązań do pakowania i przetwarzania oraz usług dla produkcji mleczarskiej i drobiowej. Targi mają na celu wsparcie lokalnych rolników i spółdzielni z regionów Gujarat, Maharashtra, Rajasthan, Madhya Pradesh, Chhatisgarh i wielu innych indyjskich stanów.

Podzielając  przekonanie, że indyjscy rolnicy skorzystają z wysokiej jakości międzynarodowej wystawy zwierząt hodowlanych, DLG łączy siły z Radeecal, aby zapewnić wspólną platformę dla hodowli zwierząt w Indiach. Jest to zgodne z koncepcją targów DLG, których celem jest przekazanie odpowiedniej wiedzy rolniczej sektorowi rolniczemu poprzez zgromadzenie firm, organów rządowych i mediów, a także ich sieci klientów i dostawców.

Źródło:DLG

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.