[ATR] Aktualności

DKE Data Agrirouter - nowe firmy, nowe możliwości

Data publikacji:

Kolejne firmy czynią swój asortyment produktów kompatybilnym z internetową platformą Agrirouter, która ma ułatwiać wymianę danych między maszynami a ich oprogramowaniem. Te przedsiębiorstwa to: Bergmann, Briri, Kotte i Zunhammer.

Agrirouter to internetowa platforma, która ma ułatwiać wymianę danych między maszynami a ich oprogramowaniem. To, co jest szczególnie istotne w tym przypadku, to możliwość wymiany danych między urządzeniami oferowanymi przez różnych producentów. Dzięki temu zarówno rolnicy, jak i inne instytucje posiadające we własnym parku maszynowym maszyny różnych firm mogą skorzystać z agriroutera. W przypadku firm działających w segmencie transportu i stosowania nawozów organicznych - Bergmann, Briri i Zunhammer - dzieje się za pośrednictwem terminali CCI 800 i CCI 1200. Jeśli zaś chodzi o firmę Kotte, to producent ten chce zapewnić możliwość podłączenia wozów asenizacyjnych tej marki do platformy Agrirouter najpóźniej jesienią 2020 r. Od kwietnia br. wprowadzono również nowe funkcjonalności platformy, m.in. prostą konfigurację systemu Eco Agrirouter czy też zoptymalizowany interfejs.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.