Aktualności

Deutz-Fahr/JLG - Koniec współpracy

Data publikacji:

Koncern Same Deutz-Fahr oraz firma JLG, światowy dostawca podnośników i ładowarek teleskopowych, ogłosili zawieszenie umowy licencyjnej, na mocy której ładowarki teleskopowe marki SDF były produkowane przez JLG.

Funkcjonujące od 2004 r. porozumienie w sprawie współpracy stanowiło, iż JLG dostarcza swoją linię kompaktowych ładowarek teleskopowych na potrzeby Same Deutz-Fahr w Europie. Maszyny zostały oznaczone znakiem towarowym Agrovector. Umowa licencyjna zakończyła się z końcem września br. - z tą datą dostarczono ostatnie modele Agrovector do sieci dilerskiej Deutz-Fahr.
Dotychczasowe zapasy magazynowe będą sprzedawane aż do wyczerpania. Rzecz jasna nadal świadczona będzie obsługa serwisowa oraz części zamienne - przez co najmniej 10 lat. Podjęcie tej decyzji oznacza rezygnację przez SDF z ładowarek teleskopowych, jako elementu asortymentu oferowanego przez koncern.

GA

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.