Aktualności

Demopark - Największa w Europie wystawa plenerowa

Data publikacji:

W dniach 23-25 czerwca br. w niemieckim Eisenach po raz jedenasty odbędą się największe europejskie targi techniki komunalnej Demopark.

Wystawa co roku przyciąga ponad 35 tys. odwiedzających, bezpośrednio związanych z branżą komunalną, przedstawicieli gmin i komun, a także firmy zajmujące się utrzymaniem dróg i pielęgnacją terenów zielonych oraz pól golfowych. Targi Demopark są organizowane przez Gesellschaft zur Förderung des Maschinenbaues, spółkę w 100% zależną od VDMA.
– Dzięki naszemu programowi maszyn, urządzeń i systemów, prezentowanemu w unikalny sposób, tworzymy udogodnienia dla wszystkich odwiedzających. Nasze targi są z pewnością bardziej właściwe dla tego sektora i zapewniają o wiele lepsze podstawy do podejmowania decyzji o zakupie maszyn niż zwykła wystawa statyczna polerowanych maszyn, których często nie można nawet dotknąć – wyjaśnia dyrektor zarządzający VDMA i dyrektor ds. wystaw, dr Bernd Scherer.

Atrakcja międzynarodowa

Rzut oka na listę rejestracyjną pokazuje, jak szeroki jest zasięg targów Demopark. – Z dumą witamy pod koniec czerwca w Eisenach około 80 wystawców z 16 krajów. Ten niezmiennie wysoki poziom podkreśla również międzynarodową atrakcyjność tej innowacyjnej wystawy – mówi Scherer. Z łączną liczbą około 400 zgłoszonych organizator po raz kolejny prawie osiągnął limit pojemności. Ponadto podczas tegorocznej edycji wielu wystawców powiększyło swoją powierzchnię ekspozycyjną, aby mieć możliwość zaprezentowania większej ilości maszyn w atrakcyjnym otoczeniu.
Niemieckiej wystawie towarzyszyć będą specjalne pokazy. – Nasze ekscytujące pokazy są tak samo znane, jak nasz wyjątkowy format demonstracyjny. Ich celem jest inspirowanie, zaskakiwanie i edukowanie, ale także zachęcanie do myślenia poza schematami – wyjaśnia Scherer. Dzięki pokazowi „Tree Generator” organizator chce w zabawny sposób podnieść świadomość gości dotyczącą znaczenia drzew w miejskich terenach zielonych. Natomiast podczas „Special Turf Show” zaprezentowane zostaną zupełnie nowe rozwiązania na konserwację trawnika dla profesjonalistów. Ciekawe koncepcje i nowości zostaną przedstawione i omówione pod hasłem „Technologie praktyczne dla gmin”. Pomysły na cyfrowe połączenia międzysystemowe i bardziej konwencjonalne podejścia będą brane pod uwagę w równym stopniu.
W tym roku z listy ponad 80 produktów zgłoszonych do międzynarodowego konkursu innowacyjności Demopark, specjalnym medalem nagrodzonych zostanie 15 pomysłów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.