Technika

Demopark 2019 - Przetestowane i wypróbowane

Data publikacji:

Na tegoroczne targi Demopark 2019 w Eisenach producenci przywieźli szereg nowinek. Co dwa lata branża technologii komunalnej oraz ogrodnictwa i branży budowlanej spotyka się, aby przeprowadzać bezpośrednie testy terenowe.

    maszyna rolnicza amazone

Pielęgnacja zieleni stanowi ważną pozycję m.in. w przypadku programu doskonale znanej w branży maszyn rolniczych firmy Amazone: Profihopper 1250 SmartLine z nową technologią silnika wyposażono obecnie w silnik firmy Kohler o mocy 24,5 KM, zgodny z normą Stage V. Najczęstsze zapytania kierowane podczas targów dotyczyły aktualnie niedostępnej jeszcze kabiny. Amazone udostępni ją jednak możliwie jak najszybciej i przygotuje na sezon 2020 dopasowaną, opcjonalną kabinę kierowcy. Ten samojezdny pojazd jest dostępny z napędem na przednie koła iDrive lub z napędem na wszystkie koła 4WDi, a konstrukcja umożliwia obracanie pojazdu w miejscu. Układ koszący o szerokości 1,25 m jest wyposażony w rotor SmartCut, z widłowym układem noży, zapewniający precyzyjne cięcie. Ścięty materiał zostaje zgnieciony natychmiast po zebraniu i skierowany do zbiornika o pojemności 730 l, który faktycznie może pomieścić ponad 1000 l luźnego materiału. Hydrauliczny układ podnosząco-opróżniający pracujący na wysokości do 2,1 m zapewnia dostęp również do wysokich pojazdów ciężarowych lub kontenerów. Wysoką wydajność koszenia powierzchni zapewnia oferowany przez Amazone pojazd Profihopper 1500 o szerokości cięcia 1,5 m, również wyposażony w silnik spełniający normę Stage V.
Również firma Stiga - dotychczas znana przede wszystkim z kosiarek do trawników - poszerza obecnie swoją ofertę w segmencie urządzeń dla domu, co wyraźnie podkreślają wartości liczbowe w sektorze ogrodnictwa: aktualnie wartość niemieckiego rynku...

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 19/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.