Aktualności

Defalin. Specjalność - sznurki

Data publikacji:

Firma Defalin znana jest na naszym rynku głównie z produkcji sznurków do maszyn rolniczych, sznurków ogrodniczych, ale również sznurków innej maści, linek i taśm opakowaniowych. W sezonie zbiorów pokosu traw lub słomy produktem pierwszej potrzeby w wielu gospodarstwach rolnych jest sznurek polipropylenowy zainstalowany w prasach belujących i kostkujących, również wysokiego zgniotu.

    Defalin. Specjalność - sznurki

W tym zakresie oczekiwanie ze strony rolników jest bardzo proste – chodzi o produkt trwały w czasie i stabilny w wiązaniu. Oczywiście prasy charakteryzują się różną specyfikacją węzłów, co zależy od producentów tych maszyn, przez co oferta firmy Defalin jest zróżnicowana. Obejmuje sznurki do pras zwijających i kostkujących, których nazwy przenoszą w czasy legendarnych bohaterów, wystarczy zresztą wymienić – Atlas, Heron, Tytan i Goliat. 

Podobnie zresztą jak sznurki do pras wysokiego zgniotu, czyli Gigant oraz Gigant Power in Knot. Produkty te charakteryzuje wysoka wytrzymałość i pewność wiązania, co jest zasługą jakości surowca z którego wykonano sznurek oraz ilości skrętów na metr liniowy. Ich zastosowanie oznacza zaś utrzymanie gęstości sprasowanego materiału, a także optymalizację powierzchni w transporcie i w składowaniu – materiał składowany we właściwy sposób pozwala wyeliminować straty w całym procesie produkcyjnym. 

Jeśli zaś chodzi o rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo dla rolnika, to warto wspomnieć o innym produkcie z szerokiej palety firmy Defalin. W przypadku hodowli sprawdzi się Pastuch, który nie tylko bardzo dobrze sprawuje się w ogrodzeniach dla zwierząt hodowlanych, ale też chroni zbiory przed leśnymi mieszkańcami.

Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.