[ATR] Aktualności new holland

Dealer New Holland TH WHITE przejmuje magazyn JG Plant Hereford

Data publikacji:

Dealer New Holland T H WHITE rozszerzył swoje terytorium New Holland do Herefordshire po przejęciu części przedsiębiorstwa JG Plant Ltd. Wszystkich 16 pracowników w Hereford przeniosło się do T H WHITE. T H WHITE jest jednym z najstarszych dealerów New Holland, handlującym od prawie 190 lat.

Dealer New Holland TH WHITE rozszerzył swój zasięg w południowo-zachodniej Anglii o nowy oddział w Hereford po przejęciu części przedsiębiorstwa JG Plant Ltd, które wpłynęło do administracji w dniu 12 grudnia 2018 r. JG Plant Ltd posiadał składy w Hereford i Bridgend.
 
Firma T H WHITE zobowiązała się do prowadzenia magazynu w The Beech Business Park, Tillington, Hereford, zapewniając płynne przejście dla klientów. Wszyscy 16 pracownicy w firmie JG Plant's Hereford przenieśli się do T H WHITE i nadal są zaangażowani w zapewnianie ciągłości i jakości usług.
 
Dyrektor New Holland w Wielkiej Brytanii i Irlandii Pat Smith powiedział: "T H WHITE jest jednym z naszych najdłużej działających dealerów i wspaniale jest widzieć, jak rosną w ten sposób. Ich długa historia i doświadczenie związane z marką New Holland przyniesie nową stabilność i zaufanie przedstawicielom firmy Hereford. "
 
Dyrektor zarządzający T H WHITE Alex Scott skomentował: "Dodanie obszaru Hereford do naszego obszaru handlu maszynami rolniczymi daje ogromne możliwości. Z przyjemnością witamy nowych pracowników i będziemy ciężko pracować, aby utrzymać i rozwijać relacje z rolnikami i firmami w całym regionie. "

Źródło:New Holland

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.