[ATR] Nowości ciągniki rolnicze

Czysta „szóstka”

Data publikacji:

Do znanych i cenionych zalet ciągników Landini, takich jak niezawodne podzespoły, wysoka jakość wykonania i dobre wyposażenie, producent spod Modeny dorzuca jeszcze jedną - niską emisję spalin.

Tak jest w przypadku ciągników z serii 6H, napędzanych silnikami spełniającymi normę Tier 4Final. W nowej serii 6H są teraz 3 ciągniki napędzane 3,6-litrowymi silnikami Deutz, które osiągają moc nominalną 105, 113 i 120 KM (od 77 do 88 kW) i nieco większą maksymalną - od 110 do 126 KM (80-93 kW). Maksymalny moment obrotowy wynosi (w zależności od modelu) - 440, 476 i 509 Nm.

W nowych „szóstkach” zastosowano przekładnię Speed Four, zapewniającą łącznie 12 prędkości do przodu i 12 do tyłu lub T-Tronic, zwiększającą liczbę biegów do 36/12 (przód/tył). We wszystkich ciągnikach jest też możliwość zastosowania opcjonalnego reduktora biegów pełzających, zwiększającego liczbę biegów do 16/16 (Speed Four) lub 48/16 biegów (T-Tronic). Otwarty centralny układ hydrauliczny zasila pompa dostarczająca maksymalnie 66 l oleju na minutę (pompa dedykowana do układu kierowniczego - 30 l/min). Tylny podnośnik dźwiga maksymalnie 6 t.

Wydajnej pracy sprzyja komfortowa, dobrze wyciszona nowa kabina Total View Slim z klimatyzacją w standardzie, zapewniająca doskonałą widoczność (m.in. okno dachowe) we wszystkich kierunkach, co ułatwia pracę z ładowaczem czołowym. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.