[ATR] Technika

Części z węglikiem od Terra TungsTen.

Data publikacji:

Rolnicy coraz chętniej sięgają po wysokiej jakości wzmocnione elementy robocze maszyn, utwardzane węglikiem spiekanym, co potwierdzają ich producenci. Należy do nich również firma Terra TungsTen z Pyrzyc, której wyroby znajdują uznanie wielu użytkowników zarówno w kraju, jak i za granicą.

Oferta zachodniopomorskiej firmy obejmuje różne rodzaje zębów, redlic, dłut, dziobów, noży, lemieszy, piersi odkładnic, płóz, skrzydełek oraz elementów spawalniczych. – Terra TungsTen jest producentem około 600 rodzajów części rolniczych wzmacnianych węglikiem, pasujących do maszyn niemal wszystkich marek dostępnych na rynku – informuje Robert Sadowski, dyrektor sprzedaży w siostrzanej firmie ABC Rol, handlującej sprzętem rolniczym renomowanych marek i częściami Terra TungsTen.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 01/2020
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.