[ATR] Aktualności Strautmann

Contractus/Strautmann - Kolbobranie na Podlasiu

Data publikacji:

Maszyny do zbioru kukurydzy, przyczepy zbierające i wozy paszowe, jak również prezentacja odmian kukurydzy - oto główne atrakcje Podlaskiego Kolbobrania, które zagościło w ostatnich dniach w gospodarstwie rolnym należącym do Antoniego Grędzińskiego w Biernatkach koło Augustowa. Organizatorami spotkania były firmy Contractus i Strautmann.

Licznie zebrani hodowcy bydła i producenci mleka (około 200 osób) zobaczyli pokaz sprzętu do zbioru kukurydzy. W roli głównej wystąpiła sieczkarnia John Deere 8300i napędzana firmowym silnikiem o mocy maksymalnej 360 kW/490 KM, której towarzyszyły zestawy transportowe tworzone przez ciągniki John Deere z serii 6M oraz przyczepy Giga Vitesse 4001 oraz Aperion 2401, o pojemności DIN odpowiednio 38 i 28 m³ - wszystkie maszyny dostarczone przez organizatorów spotkania.
Przybyli rolnicy mieli również okazję zapoznania się z aktualną ofertą firm nasiennych: Euralis, LG, KWS oraz Pioneer.

Grzegorz Antosik

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.