[ATR] Aktualności Case IHnew holland

CNH Industrial: cel na 27 miliardów

Data publikacji:

Przychody CNH Industrial (rolnictwo, budownictwo, układy napędowe i pojazdy użytkowe) spadły o 7,6 miliarda USD w ciągu ostatnich trzech miesięcy w porównaniu do drugiego kwartału 2018 roku.

 

Sprzedaż netto produktów rolnych (Case IH, New Holland, Steyr) spadła o 7,0% w okresie trzech miesięcy do 3,09 mld USD (3,31 mld USD w analogicznym kwartale 2018 r.). Firma uważa, że ​​było to spowodowane głównie niższym wolumenem sprzedaży w Europie i na całym świecie. Na obawę wpłynęły również wyższe koszty surowców i taryfy, a także większe wydatki na rozwój produktu, wynikające z inwestycji w rolnictwo precyzyjne i wprowadzenia silników etapu V.

Patrząc w przyszłość, napięcia handlowe pozostają nierozwiązane, a negatywne skutki ostatnich wydarzeń pogodowych (w Ameryce Północnej, Australii i Europie Północnej) wpłynęły na wzorce sadzenia i zbioru.

Cykliczny popyt na wymianę pozostaje jednak stabilny, a zapasy używanego sprzętu na niskim poziomie wspierają sprzedaż nowego sprzętu w Ameryce Północnej.

Całkowite przychody CNH Industrial w pierwszych sześciu miesiącach tego roku spadły z 14,8 mld USD w 2018 r. do 14 mld USD, ale firma zamierza osiągnąć całkowite przychody w 2019 r. w wysokości 27 mld USD.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.