Aktualności

Claas - Współpraca z E-Farm

Data publikacji:

Firma Claas nawiązała współpracę z internetową platformą sprzedaży maszyn używanych e-farm.com. Zlokalizowany w Hamburgu startup odpowiada za kompletny proces wprowadzania do obrotu używanych maszyn rolniczych.

    claas maszyna

Firma E-Farm na swojej platformie internetowej pośredniczy w sprzedaży używanych maszyn rolniczych od doradzania klientowi, poprzez zakup, aż po transport i dostawę.
Dzięki tej współpracy firma Claas w przyszłości umożliwi sprzedawcom otwarcie się na nowe rynki i grupy klientów oraz profesjonalizację i przyspieszenie procesu sprzedaży przy wsparciu technologicznym. Stworzy to nowe, niezależne od marki możliwości rynkowe dla sektora maszyn rolniczych. – Świadomie zdecydowaliśmy się na udział mniejszościowy, aby utrzymać ducha i dynamikę młodego startupu. W przyszłości chcemy dalej inwestować w innowacyjne pomysły z zakresu technologii rolniczych i budować portfolio startupu – mówi Thomas Böck, dyrektor generalny Claas.

Kompetentny partner w dziedzinie maszyn używanych

Claas od lat angażuje się w profesjonalne pośrednictwo w sprzedaży używanych maszyn rolniczych. W Polsce od 2017 r. funkcjonuje Centrum Maszyn Używanych Claas. Firma wychodzi naprzeciw potrzebom rolników, którzy nie zawsze chcą posiadać nową maszynę. Dzięki bogatemu asortymentowi klient może skorzystać z oferty kombajnu zbożowego, sieczkarni polowej, ciągnika, ładowarki teleskopowej czy też prasy. Wszystko przy wsparciu 8 ekspertów, którzy pracują na miejscu i pomogą znaleźć maszynę dopasowaną do oczekiwań klienta.
– Od dilerów Claas otrzymujemy zdjęcia maszyny, którą użytkował klient oraz pełen zapis dokumentacji technicznej. Na jej podstawie podejmujemy decyzję o jej zakupie poprzez dealera. W dalszej kolejności maszyna jest poddawana gruntownemu przeglądowi oraz ewentualnej naprawie. Klient zawsze ma pewność, że otrzymuje sprawny sprzęt, zgodny ze stanem licznika – tłumaczy Dariusz Pietluszenko, kierownik CMU Claas.
Oferta obejmuje sprzedaż maszyn z wypożyczalni oraz oddawanie starych maszyn w rozliczeniu. Dodatkowo Claas w swoich centrach maszyn używanych oferuje również maszyny rolnicze innych producentów. Współpraca na równych zasadach z partnerami handlowymi Claas zawsze stanowiła istotny element do osiągnięcia sukcesu marki.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.