Nowości

Claas - Terra Trac nie tylko w kombajnie

Data publikacji:

Niemal każda z firm maszynowych ma wśród swoich osiągnięć rozwiązania przełomowe. Dla Claasa jednym z takich rozwiązań jest Terra Trac, czyli system gąsienic rozwijany w niemieckich fabrykach od niemal 30 lat. Podczas zakończonej niedawno Agritechniki zaprezentowano udoskonalony układ Terra Trac, który będzie instalowany w sieczkarniach Jaguar oraz ciągnikach Axion.

    claas terra trac

Gąsienice w maszynach rolniczych rozwiązują kilka problemów. Z jednej strony zmniejszają zagęszczenie gleby, które w znacznym stopniu może wpływać na ograniczenie plonu. Z drugiej, zwiększają przyczepność i trakcję, zapewniając większą siłę uciągu i stabilne działanie w trudniejszych warunkach terenowych i klimatycznych. Według specjalistów Claasa, kombajn wyposażony w układ jezdny Terra Trac bardzo na tym zyskuje. Obliczyli oni, że nacisk na glebę jest zmniejszony aż o 66% w porównaniu. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 23/2017
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.