Claas Polska - Srebrna linia

Claas Polska - Srebrna linia

Podczas konferencji w siedzibie Claas Polska w podpoznańskim Niepruszewie, która odbyła się 30 maja, przedstawiono szereg tematów z zakresu serwisu i części zamiennych Claas, użytkowania systemów prowadzenia równoległego oraz systemu telemetrycznego Telematics w ciągnikach tej marki.

Jednym z głównych tematów była prezentacja dwóch nowych grup towarów, przybliżonych przez Henryka Zawadzkiego, kierownika działu części zamiennych Claas Polska. Nowością jest bowiem rozpoczęcie przez producenta z Harsewinkel współpracy z firmą Bohnenkamp, która działa w oparciu o 3 obficie zaopatrzone magazyny - w Niemczech (Osnabruck, magazyn główny), Polsce (ok. Łodzi, nowo powstały obiekt) i na Słowacji (Modra). Firma dostarcza pełną paletę ogumienia: do ciągników w każdym przedziale mocy, koła bliźniacze do ciężkich zadań czy opony wielozadaniowe do pracy w gospodarstwie. Oferta obejmuje również produkty do kombajnów zbożowych, sieczkarni, kombajnów buraczanych oraz maszyn towarzyszących. W ofercie będą również kompletne koła z felgami i założonymi oponami - gotowe do montażu. Bohnenkamp, we współpracy z firmą Claas, oferuje funkcjonujący od miesiąca sklep on-line, który ułatwi dilerom łatwe i szybkie znalezienie odpowiedniego produktu dla klienta. Sklep daje możliwość sprawdzenia ceny zakupu czy stanu magazynowego, bez względu w którym magazynie znajduje się opona. Dzięki dobrze zorganizowanej logistyce dostawa do dilera nie zajmuje więcej niż 48 h. Firma Bohnenkamp jest reprezentantem takich marek, jak: Alliance, Taurus, Firestone, Kleber, Michelin, Mitas, Nokian czy BKT.

Pasy do starszych kombajnów

Drugim z tematów jest wprowadzenie od bieżącego roku linii pasów Silver Line dedykowanych dla użytkowników starszych maszyn Claas, takich jak Dominator, Mega czy Medion, których produkcja została zaprzestana wiele lat temu. Silver Line to linia produktów, która została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić wysokiej jakości rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Wszystkie oferowane (23 szt.) pasy Silver Line produkowane są według specyfikacji producenta, dokładnie tak, jak wszystkie oryginalne części zamienne Claas. Są one dostosowane ściśle do warunków eksploatacji starszych maszyn. Pasy Silver Line są przy tym wyprodukowane z najwyższej jakości surowców.

DS/GA

Reklama
Powiązane artykuły